Sušák na prádlo Artweger Ruckzuck chrom – jednoduché a efektivní sušení prádla

Sušení prádla patří mezi nezbytné úkony při domácích činnostech. Sušák na prádlo musí splňovat několik kritérií, aby byl skutečně efektivní. Skvělou volbou je sušák na prádlo Artweger Ruckzuck, který je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Vybrali jsme pro Vás kvalitní sušák na prádlo

Pokud hledáte spolehlivý sušák na prádlo, neváhejte a sáhněte po sušáku Artweger Ruckzuck. Tento nástěnný sušák disponuje délkou šňůry 6,6 metru, což je více než dostatečné pro účinné sušení prádla. Sušák je dostupný ve 4 velikostech: 60, 80, 100 a 120 cm.

Kvalitní provedení a vysoká stabilita

Sušák RUCKZUCK se vyznačuje nejen vysokou kvalitou provedení, ale také vysokou stabilitou a enormní zatížitelností prádlem až 20 kilogramy. Důležitou výhodou je to, že sušák šetří místo, díky tomu, že jej lze jednoduše složit ke zdi. Pokud jej budete chtít používat venku, sušák díky plastově potaženým ocelovým tyčím snadno odolává povětrnostním podmínkám.

Sušák na prádlo Artweger Ruckzuck chrom je skutečně skvělou volbou, která Vám usnadní práci s vysoušením oblečení a dalšího prádla.

Zkuste sušák od renomovaného výrobce Artweger

Výrobcem skládacího sušáku RUCKZUCK je renomovaná rakouská společnost Artweger. Již více než 80 let se této společnosti daří skloubit výjimečný design s inovacemi a prvotřídní kvalitou. Díky tomu patří mezi nejvýznamnější trhy společnosti Artweger nejen Německo a Švýcarsko, ale také Francie, Belgie, Holandsko a Lucembursko.

Koupelnové sušáky Artweger jsou vyráběny v zemích EU

Koupelnové sušáky Artweger jsou vyráběny v zemích Evropské unie, což zaručuje jejich vysokou kvalitu i bezpečnost při používání. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý sušák na prádlo, sušák Artweger Ruckzuck by neměl chybět ve Vaší domácnosti.

Nyní máte možnost zakoupit si sušák na prádlo Artweger Ruckzuck chrom za skvělou cenu. Objednat si ho můžete z pohodlí Vašeho domova přímo na webových stránkách Codina.cz. Nebojte se investovat do kvalitního sušáku, který Vám ušetří čas i peníze a zjednoduší Vám práci s vysoušením prádla.