Stylová světle hnědá koženková rozkládací pohovka MICADONI Gobi – 225 cm šíře


Stylová světle hnědá koženková rozkládací pohovka MICADONI Gobi

Luxusní a elegantní pohovka do moderního nebo glamour interiéru

Pohovka Gobi od značky Micadoni se hodí do interiéru v moderním nebo glamour stylu. Její světle hnědá barva a luxusní látka s mírným leskem jsou velmi podobné pravé kůži, což dodává pohovce eleganci a sofistikovanost. Pohovka je určena pro ty, kteří nechtějí kompromisy v kvalitě a stylovém vzhledu nábytku.

Vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin

Látková koženka, ze které je pohovka Gobi vyrobena, je vynikající nejenom svým vzhledem, ale také svou odolností. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin. Díky tomu lze z tkaniny snadno odstranit rozlitou kávu, čaj nebo víno a pohovka stále zůstává v původním vzhledu. Navíc má tkanina certifikát Oeko-Tex®, čímž se potvrzuje, že neobsahuje žádné škodlivé látky.

Stabilní základna

Podnož pohovky Gobi je vyrobena z bukového dřeva, což zajistí stabilní základnu a zajímavý kontrast k sedáku. Pohovka snadno rozložit během okamžiku promění se v pohodlné lůžko pro hosty. Pohovka Gobi je obohacena polštáři, které dodávají celku elegantní charakter.

Vyrábí se na zakázku s individuálními podmínkami vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto můžete být si jisti, že máte unikátní kus nábytku, který se přizpůsobí vašemu vkusu a potřebám.

Jak na údržbu pohovky Gobi

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Rozkládací pohovka Gobi od značky Micadoni je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek do moderního nebo glamour interiéru.

Pohovka Gobi

Zdroj: Publikováno: