Saténové povlečení s proužky mentolové barvy v rozměru 140 x 220 cm a 70 x 90 cm (Kvalitex)


Saténové povlečení Stripe – moderní rozměry a kvalitní materiál

Kvalitex – značka s tradicí

Kvalitex patří k nejznámějším výrobcům ložního prádla v České republice. Svou kvalitou a designem zaujmou nejen domácí trh, ale i na mezinárodním poli. Díky vysoké kvalitě materiálu a pečlivé výrobě splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Saténové povlečení pro pohodlný spánek

Saténové povlečení s proužky mentolové barvy v rozměru 140 x 220 cm a 70 x 90 cm od Kvalitexu je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí spát komfortně. Povlečení je vyrobené z bavlněné tkaniny atlasové vazby. To zajišťuje velmi kvalitní a zároveň jemný materiál. Pevnost tkaniny je zachována a má hřejivý povrch, který je velmi příjemný na omak.

Vyrobení saténového povlečení je poměrně specifické. Saténový efekt se získává mercerováním tkaniny. Díky tomuto postupu se dosáhne kvalitní pevnosti materiálu a zvýraznění barev.

Zapínání na zip pro snadné použití

Saténové povlečení Stripe od Kvalitexu je opatřeno zapínáním na zip s peckovým jezdcem. Zapínání není po celé šíři povlečení, ale naopak – je odšito 10 cm od kraje. To zabraňuje vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení má snadno žehlivou úpravu a nemačká se. Povlaky u polštářů jsou bez okrasného lemu.

Vyrobeno s rozměrovou rezervou

Saténové povlečení Stripe je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm po prvním vyprání dojde ke sražení materiálu na požadované rozměry. To může být užitečné zejména pro ty, kteří chtějí, aby se povlečení přizpůsobilo rozměrům postele.

Souprava obsahuje povlak na polštář i přikrývku

Saténové povlečení Stripe od Kvalitexu obsahuje 1x povlak na polštář 70 x 90 cm a 1x povlak na přikrývku 140 x 220 cm. To zajišťuje, že nejen vzhledem, ale i praktičností se stane nezbytnou součástí každé ložnice.

Kvalitex saténové povlečení Stripe s proužky mentolové barvy je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí kvalitní a zároveň moderní ložní prádlo. Vyrobené v České republice, ideální pro spokojený a pohodlný spánek. Pokud máte zájem, můžete si je objednat na Isolund.cz.