Retro pohodlí na jídelní židli Ulla v hnědé vintage látce

Pohodlně tvarovaná jídelní židle na kovové podnoži je vybavena praktickým madlem pro snazší manipulaci. Látkový potah v šedo-hnědé vintage optice doplňuje zajímavé prošívání. Židle se také vyznačuje zvýšenou nosností.

Unikátní design a výborná kvalita

Již na první pohled zaujme nápaditý design a kvalita provedení. Jídelní židle Ulla v hnědé vintage látce patří do skupiny klasického nábytku, který svým vzhledem navozuje krásné vzpomínky na minulost. Díky tomu se výborně hodí do místností s retro charakterem.

Jídelní židle Ulla

Stylové provedení pro jedinečnou atmosféru vašeho domova

Židle je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Pro sedák a opěradlo byla použita hezká hnědo-šedá vintage látka. Tento interiérový detail bude nepochybně krásně doplňovat váš jídelní stůl.

Jídelní židle Ulla

Komfortní sed a snadná manipulace

Jídelní židle Ulla v hnědé vintage látce byla navržena tak, aby nabízela maximální pohodlí. Při sedu se rychle uvolníte a naprosto si jej užijete. Kovová podnož s praktickým madlem zase zajišťuje snadnou manipulaci s židlí při každodenním používání.

Jídelní židle Ulla

Zkrátka a dobře, jídelní židle Ulla v hnědé vintage látce je perfektním nábytkovým doplňkem pro ty, kteří chtějí vytvořit vlastní, originální interiérový styl. Pokud máte rádi retro design a kvalitní provedení, určitě neváhejte a pořiďte si tuto unikátní jídelní židli. Pro více informací a objednání můžete navštívit web našeho e-shopu.