Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID – vintage-hnědá látka na dřevě


Moderní a pohodlné

Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID je moderního vzhledu a díky jeho rozměrům je velice pohodlné. Máte tak jistotu, že vás čeká královské sezení. Křeslo má rozměry 86x73x105 cm, výšku sezení 42 cm a hloubku sezení 48 cm. Díky své výšce spodního prostoru od podlahy 13 cm se snadno vejde do každé místnosti. Křeslo váží 34 kg a je vyrobeno z bukového dřeva.

Více barev látky

Křeslo je čalouněné v několika barvách látky. Můžete si vybrat například z tmavě hnědé, béžové nebo šedé barvy. Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID tak perfektně zapadne do vašeho interiéru a bude se hodit k mnoha typům nábytku.

Dřevěné nohy

Křeslo má čtyři dřevěné nohy, které jsou pevné a stabilní. Díky nim bude křeslo vždy na svém místě a nebudete se muset bát, že by se někam přesouvalo.

Taburet pro větší pohodlí

Součástí křesla je i taburet, který dodá vašemu odpočinku ještě více pohodlí. Taburet má rozměry 53x42x53 cm a je čalouněný ve stejné barvě jako křeslo.

Odkaz na produkt

Pokud vás zaujalo toto relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID, můžete si ho zakoupit na stránkách https://www.skvelynabytek.cz/produkt/relaxacni-kreslo-usak-s-taburetem-astrid-drevo-latka-vice-barev-latka-vintage-hneda.

Parametry křesla

  • Rozměry (ŠxHxV): 86x73x105 cm
  • Výška sezení: 42 cm
  • Hloubka sezení: 48 cm
  • Výška spodního prostoru od podlahy: 13 cm
  • Hmotnost: 34 kg
  • Taburet: 53x42x53 cm

Obrázky

Relaxační křeslo ušák s taburetem ASTRID - vintage-hnědá
Detail křesla a taburetu