Nyní koupíte slevu 20 % na sadu 2 koktejlových sklenic Riedel Bar Fizz Glass, 265 ml!

Značka Riedel je předním výrobcem kvalitního skla na víno a nyní přináší své znalosti i do světa koktejlů. Sada dvou koktejlových sklenic Riedel Bar Fizz Glass nyní nabízí slevu 20 % a umožní vám vychutnat si koktejly tak, jak mají být.

Poznejte chuť luxusu se značkou Riedel.

Riedel Bar Fizz Glass jsou sklenice určené pro všechny náročné milovníky koktejlů. Jejich tvar a design jsou speciálně uzpůsobeny pro koktejly s vysokou pěnovou a polštářovou hlavou.

Díky svému chytrému tvaru jsou sklenice Riedel Bar Fizz Glass skvěle drží a zajišťují tak dokonalý prožitek z konzumace koktejlů. Díky nim budou vaše koktejly vynikat nejen svou chutí, ale i vzhledem.

Neplaťte zbytečně za nízkou kvalitu skla a nevychutnejte si své oblíbené koktejly díky nevhodným sklenicím méně intenzivně. Sada 2 koktejlových sklenic Riedel Bar Fizz Glass je ideální volbou pro každého, kdo chce svůj chuťový zážitek posunout o něco výš.

Vysoká kvalita skla a perfektní design sklenic Riedel Bar Fizz Glass jsou zajímavou alternativou k jiným koktejlovým sklenicím na trhu. A nyní můžete využít slevu 20 % a to rovnou na celou sadu 2 sklenic.

Přejděte na stránky produktu na Maliboo.cz a získejte tyto krásné sklenice, které nejen vypadají perfektně, ale také zvýší kvalitu vašeho oblíbeného koktejlu.

Riedel Bar Fizz Glass

Přejděte na stránky Maliboo.cz a dejte si tu správnou dávku luxusu s kvalitními sklenicemi Riedel Bar Fizz Glass.