Heaven v domě: Kusový koberec Asmar 104005 s modrým vzorem v rozměru 80×200 cm

Orientální kusové koberce z řady Asmar vynikají nápaditými vintage vzory, které jsou doplněné moderními prvky. Tyto koberce tak skvěle kombinují tradiční motivy a nové trendy. Koberce jsou barevné a tak krásně prozáří každý interiér.

Vyrábějí se v Německu u oblíbené společnosti Hanse Home ze 100% polyesterového vlákna. Koberce jsou tak měkké a příjemné na dotek. Jejich krátký vlas je pak zárukou snadné a bezproblémové údržby. Koberce jsou lemovány, ale nejedná se o standartní obšití. Koberce Asmar potěší též nízkou hmotností pro snadnou přenositelnost.

Vyber si ten svoje Asmar koberec

Na výběr je z několika vzorů a designů a mnoha velikostí, takže si jistě vybere každý. Mezi oblíbené patří například Asmar 104005 s modrým vintage vzorem v rozměru 80×200 cm. Krása tohoto koberce se nedá popsat, musí se vidět na vlastní oči, a tak si ho můžeš objednat zde.

Proč právě kusový koberec Asmar? Kromě krásného designu, jsou tyto koberce vhodné do jakéhokoliv interiéru a skvěle ho doplní. Dá se použít například do obývacího pokoje pod křesla či stůl, v ložnici pod postel, v dětském pokoji na podlahu nebo do předsíně.

Údržba kusových kobereců Asmar

Údržba kusových kobereců Asmar je velice snadná, stačí je pravidelně vysávat a případné skvrny odstraňovat vlhkým hadříkem. Díky krátkému vlasu není potřeba používat speciální čisticí prostředky.

Asmar koberec

Asmar koberce jsou skvělým doplňkem do tvého domova. Tyto koberce poskytují kromě krásného designu také pohodlí a snadnou údržbu. Vhodné jsou do jakéhokoliv interiéru a každý si může vybrat ten svůj z mnoha různých designů a velikostí. Pokud tedy hledáš něco, co tvoje interiér zkrášlí, neváhej a rozhodni se pro Asmar kusový koberec.