Držák toaletního papíru Novaservis Ferro Retro chrom – stylový doplněk každé koupelny

Když si chcete pořídit nový držák toaletního papíru, určitě nechcete něco, co na první pohled vypadá jako průměrný a nudný kus kovu. Pokud je pro Vás důležitý design a chcete, aby i běžné doplňky vypadaly skvěle, máme pro Vás jeden netradiční nápad – držák toaletního papíru Novaservis Ferro Retro chrom.

Stylový a kvalitní doplněk

Jednoznačně patří do kategorie kvalitních doplňků odpovídajících současným trendům. Tohoto držáku si zamilují všichni nadšenci stylu retro i minimalistického designu. Jeho chromové provedení je navíc perfektní pro koupelny s moderním čistým vzhledem.

Obdobně jako u obsluhy sprchy nebo plynového sporáku v apartmánech, i zde platí, že kvalitní a funkční kusy jsou to, co tvoří spokojené a bezproblémové probíhání každodenních činností v koupelně. Novaservis Ferro Retro chrom držák toaletního papíru splňuje oba nároky – je to nejen stylový kousek, ale i kvalitní doplněk pro koupelnu.

Snadná montáž vrtáním

Myslíte si, že montáž držáku toaletního papíru může být komplikovaná? Opak je pravdou – montáž tohoto držáku je velmi snadná a není třeba při ní používat odbornou pomoc. Montáž probíhá vrtáním díry s revizním průměrem 12 mm do stěny nebo obložení. Poté stačí pouze držák spojit s dříkem a můžete začít s jeho používáním.

Závěr

Jediným mínusem tohoto držáku je to, že to opravdu není jen tak nějaký obyčejný držák toaletního papíru, takže zvažte, zda se nebudete muset smířit s tím, že se Vám do koupelny bude chtít pořídit i další kusy stylizovaných doplňků. Pokud chcete pro svou koupelnu to nejlepší, zamiřte na web BestNabytek.cz, kde si můžete zakoupit právě tento držák toaletního papíru Novaservis Ferro Retro chrom.

Držák toaletního papíru Novaservis Ferro Retro chrom – stylový doplněk každé koupelny

Pro přímý odkaz na tento stylový a kvalitní držák toaletního papíru klikněte na odkaz: https://www.bestnabytek.cz/produkt/drzak-toaletniho-papiru-novaservis-ferro-retro-chrom-are33.