Designový TV stolek BRASSARD v kombinaci dřeva dub divoký a černé barvy

TV stolek Brassard je kvalitním kouskem nábytku, který se postará o to, aby vaše televize byla na správném místě. Materiály použité na jeho výrobu patří mezi ty nejkvalitnější.

Materiál tv stolku

MDF dekor divoký dub s tloušťkou 100 mm a nohy z kovu černé mat barvy vypadají velmi moderně a elegantně. Rozměr tohoto TV stolku je 120 x 44 x 40 cm.

Brassard TV stolek je perfektní volba pro každého, kdo nechce nic kompromisovat. Jeho kvalitní design a materiály dokáží dokonale vyjádřit vaše vkusové preference.

Demontážní dodávka a záruka

Tento TV stolek je dodáván v demontovaném stavu, což vám umožní jej snadno přemístit do místnosti, kde jej chcete umístit. Montáž je snadná a rychlá, takže ji zvládne každý. Kromě toho, tv stolku BRASSARD je převáženě recyklovatelný.

Další výhodou tohoto produktu je záruka 24 měsíců. To znamená, že pokud by náhodou došlo k nějakému problému, získáte od výrobce nárok na reklamaci.

BRASSARD TV

Brassard TV stolek je rozhodně tou správnou volbou pro ty, kdo hledají kvalitní nábytek, který bude dokonale ladit s interiérem jejich obývacího pokoje.