Casa Selección: Stojan na oblečení z černého kovu – praktický pomocník pro vaši šatnu


Casa Selección: Stojan na oblečení z černého kovu

Casa Selección představuje moderní řešení pro vaši šatnu. Svůj prostor můžete organizovat efektivně a elegantně díky tomuto praktickému pomocníkovi. Černý kovový stojan na oblečení vám nabídne úložný prostor v minimalistickém provedení.

Praktický pomocník pro vaši šatnu

Stojan na oblečení od Casa Selección bude kromě organizace vaší domácnosti skvělou ozdobou vaší šatny. Díky svému modernímu designu bude působit elegantně a nadčasově.

Otevřený úložný prostor

Prostor na oblečení a další textilie bude už konečně zorganizovaný a ve vaší výbavě budete mít všechno na svém místě. Díky stojanu na oblečení budete mít věci vždy po ruce.

Detaily výrobku

Oba věšáky stojanu mají nosnost 5 kg. Výška od police k přednímu věšáku je 115 cm; výška od police k zadnímu věšáku je 135 cm. Celkové rozměry stojanu jsou 90 x 42 x 175 cm (š x h x v).

Stojan na oblečení Casa Selección

Konkrétní produkt na Bestnabytek.cz

Pokud se vám tento model stojanu na oblečení líbí, můžete si ho zakoupit na online nákupním portálu Bestnabytek.cz. V rámci objednávky si můžete zvolit požadovanou dodací dobu a platbu. Cena produktu je 1 990 Kč. Za to získáte kvalitní a praktické řešení pro vaši šatnu.