Botník FULDA 1 – bílá/zlatý dub: Výborná nápadová řešení pro váš interiér!

Botník FULDA 1 v barevném provedení bílá/zlatý dub je skvělým řešením pro ty, kteří hledají praktické a přitom designově zajímavé úložné prostory. Jeho moderní vzhled ladí s mnoha druhy interiéru a navíc nabízí praktické řešení pro uskladnění bot.

Tři výklopy opatřené úchytkami

Botník FULDA 1 obsahuje tři výklopy opatřené úchytkami. Široké výklopy jsou dvouřadé, takže do nich přehledně poskládáte všechny své boty. Díky tomuto praktickému řešení budete vždy vědět, kde máte danou obuv uloženou a zároveň si ušetříte místo v bytě.

Pokud chcete vidět, jak botník FULDA 1 vypadá v reálném prostředí, můžete si prohlédnout zde: https://www.brega.cz/produkt/idea-botnik-fulda-1-bila-zlaty-dub

Vhodný i pro úzké prostory

Botník FULDA 1 má rozměry 130 x 57 x 22 cm. Tento rozměr ho dělá vhodným i pro úzké prostory, jako jsou například chodby. Navíc lze botník FULDA 1 umístit samostatně nebo po boku vyššího botníku FULDA 2, takže si ho můžete přizpůsobit svým potřebám a interiéru.

Demontovatelný

Botník FULDA 1 je dodáván v demontu, což vám umožní snadnou montáž a usnadní také případný přesun. Sestavit ho dokáže každý z nás, takže vám nemusí být nic v cestě k tomu, abyste si pořídili tento praktický a designově povedený kousek pro svůj domov.

Botník FULDA 1 - bílá/zlatý dub
Botník FULDA 1 – bílá/zlatý dub

Botník FULDA 1 – bílá/zlatý dub je výborným nápadem pro ty, kteří hledají kvalitní a designově zajímavý botník. Jeho praktické využití ocení všichni, kteří chtějí mít své boty stále po ruce, ale zároveň si nechtějí kazit vzhled bytu. A aby vaše rozhodnutí bylo snazší, tak si můžete prohlédnout výše zmíněný odkaz na stránky výrobce.

Zdroj obrázku: https://www.brega.cz/data/galleries/000/004/878/original/botnik_fulda_1.jpg?1541139369