BIZZOTTO set věšáků ELMER 0746752 – praktický a stylový doplněk vašeho interiéru


O PRODUKTU

Designový set věšáku ELMER od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. Moderní a stylový věšáky jsou vyrobeny z velmi kvalitního akáciového dřeva hnědé barvy. Oba věšáky mají v horní části konstrukci k zavěšení ramínek s vašimi oděvy. V dolní polovině mají 2 háčky, respektive 1. Tyto elegantní a funkční doplňky jsou vyrobeny z kovu. Deska věšáků je opracována ručně a proto každý vypadá malinko jinak a je svým způsobem unikátní. Skvěle se budou hodit do chodby, ale můžete je využít do jakékoliv místnosti k zavěšení všech možných věcí. Elegantní a praktické věšáky zaručeně upoutají pozornost každé Vaší návštěvy!

S ČÍM SLADIT

Věšáky se dají krásně sladit s dalšími výrobky ze série ELMER. Svou barvou ideálně zapadnou do světle laděné místnosti. Skvěle se budou hodit do chodby, ale můžete využít do jakékoliv místnosti k zavěšení všech možných věcí. Krásně budou vypadat v každém moderním či industriálním interiéru.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál věšáku: akáciové dřevo, háčky z kovu
  • Barva věšáku: hnědá
  • Rozměr vxdxh: 150x20x2,5 cm; 85x20x2,5 cm
  • Povrchová úprava: akrylová barva

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: je potřeba navrtat díry do zdi a věšák připevnit. Nezapomeňte na to, že správná montáž zajistí bezpečné a spolehlivé držení věšáků.

Péče: můžete utírat nečistoty vlhkým hadříkem.

Bizzotto set věšáků ELMER

Pokud hledáte stylový a praktický doplněk do vašeho interiéru, pak BIZZOTTO set věšáků ELMER je ideální volbou. Elegantní a moderní věšáky z akáciového dřeva nejenže poslouží jako praktické zavěšení vašich oděvů, ale také krásně doplní design vaší chodby či ložnice. Tyto věšáky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a ručně obrobeny, takže každý z nich je unikátní. Svému interiéru dodají stylový a současný prvek a určitě nezůstanou bez povšimnutí vaších návštěv. Navíc je můžete sladit s dalšími výrobky ze série ELMER, čímž získáte dokonalou harmonii ve vašem interiéru. Montáž není nijak složitá a s návodem to zvládne každý. Péče o věšáky pak spočívá především v pravidelném utírání vlhkým hadřík