Bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite – ideální řešení pro každou ložnici

Bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite je perfektním doplňkem každé ložnice. Tento typ prostěradla je vyroben z 100% bavlněné příze, což zajišťuje vynikající prodyšnost a savost.

Základní informace o produktu

Při zachování hmotnosti tkaniny 165g/m2 byla použitá tenčí příze, díky které je vazba celého prostěradla mnohem hustější a pevnější. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 28 cm.

Jako každý výrobek od značky DecoKing, i toto prostěradlo je vyrobené z kvalitních materiálů, které splňují standardy pro ochranu životního prostředí a zdraví člověka. Materiál je certifikován dle Oeko-Tex Standard 100.

Vlastnosti a výhody jersey prostěradla

Jersey prostěradlo má řadu jedinečných vlastností, které ho dělají skvělým doplňkem vaší ložnice. Nejenže je velmi pohodlné, ale také se snadno udržuje a dlouho vydrží. Následující výčet zahrnuje některé z nejvýznamnějších vlastností a výhod, které nabízí bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite:

  • 100% bavlna: Jersey prostěradlo je vyrobené z 100% bavlněné příze, což zajišťuje maximální prodyšnost a savost.
  • Hustá vazba tkaniny: Díky tenčí přízi se podařilo vytvořit hustší a pevnější vazbu tkaniny.
  • Praktická guma: Lem je vybaven praktickou gumou, která zajišťuje, že se prostěradlo během spánku nesesmekává a skvěle přilne k matraci.
  • Prodyšnost: Díky použité bavlněné přízi zaručuje jersey prostěradlo maximální prodyšnost, což je ideální pro zdravý a klidný spánek.
  • Savost: Bavlněná příze je také velmi savá, a tak se po ní zbytečně neopotíte.
  • Dlouhá životnost: Jersey prostěradlo se snadno udržuje a díky kvalitním materiálům vydrží velmi dlouho.

Kde zakoupit bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite?

Pokud jste se rozhodli pro bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite, můžete si ho zakoupit online na stránkách Esrom.cz. Tento eshop nabízí široký výběr produktů z řady kategorií, a tak si můžete vybrat nejen toto prostěradlo, ale i další doplňky do vaší ložnice.

Závěr

Bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a pohodlné řešení pro svou ložnici. Díky 100% bavlněné přízí nabízí maximální prodyšnost a savost, a tak je ideální pro zdravý a klidný spánek. Lem vybavený praktickou gumou zaručuje, že se prostěradlo během spánku nesesmekává, a tak si můžete být jisti, že budete mít vždy pohodlný a klidný spánek.

Nebuďte dlouho rozmýšlet, a zakupte si bavlněné jersey prostěradlo s gumou DecoKing Nephrite ještě dnes!